Welcome! Anonymous

Historia najnowsza? Może? W budowie?

Ogólne informacje na temat Ukrytej Wioski Liścia

Historia najnowsza? Może? W budowie?

Postprzez Kaczor » 22 grudnia 2015, o 20:05

Historia najnowsza.

Wstęp: więc... co mogę powiedzieć. Historia Konoha jest długa, dość zawikłana i w wielu miejscach niejasna dla mieszkańców wioski. Być może pewien sukinsyn z Hizashigakure mógłby opowiedzieć ją całą, ale wtedy miałby do czynienia z pewnym zirytowanym Hokage. W tym temacie przedstawione zostaną wydarzenia z ostatnich mniej więcej dwudziestu lat. Nie wszystkie. Tylko część, która ma znaczenie obecnie. Zostaną omówione nie chronologicznie, a kolejnymi tematami. Czemu? Ponieważ tak jest łatwiej.
Data: zawsze miałem nadzieję, że uda mi się tej kwestii uniknąć, ale obecnie to niemożliwe. Zatem ustalę datę jako rok 67. Hi no Kuni zresetowało kalendarz po odbudowie Konohagakure, mamy więc rok 67 ery Nowego Liścia. Tak. To znaczy, że od wojny z Kurogakure no Sato, jej zakończenia w każdym razie, minęło 67 lat. Gdy mówię „teraz”, to mam na myśli chwilę w której drużyna #041 sformułowała się pod okiem Hatake Minori. Bo tak jest łatwiej liczyć.

1. Nanase Kuroko
Spoiler:

2. Figury Kage
Spoiler:

3. Klan Kushinada
4. Wojna domowa
5. Przebudowa wioski
6. Hizashigakure no Sato
Spoiler:

7. Sora-ke?
8. Syreny.
Spoiler:

9. Kwestia terrorystów.
10. Skrócony przebieg sesji ostatnim razem.
Obrazek
Kaczor

Powrót do Informacje KonohaGakure